Yagna Tourism Modern ve Temiz Tur Tekneleri

Hakkımızda


Biz kimiz?

YağnaTurizm, Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Marmaris’in en köklü seyahat acentesi olarak yıllardır hizmet vermektedir. 20 yıllık birikim ile Marmaris ve çevresinde kurduğumuz güçlü ağ sayesinde, misafirlerimize en iyi tatil imkanlarını sunuyor, konuklarımızla tek seferlik değil, daimi bir ilişki ağı kurmayı önceliğimiz haline getiriyoruz. Marmaris tatilinizde kolayca ulaşabileceğiniz günübirlik tur seçenekleri ve Marmaris tatilinizi güzel hikayelerle donatabileceğiniz tatil imkanlarıyla Yağna Turizm olarak, her daim Marmaris ziyaretçilerinin favori adresi olmaya devam ediyoruz.

Yagna Tourism Modern ve Temiz Tur Tekneleri

Yagna Tourism Modern ve Temiz Tur Tekneleri

Unutulmaz Bir Tatil Deneyimi!

Tüm günlük tur aktivitelerinin tamamında misafirlerimizi sigortalıyor; deneyimli tur rehberlerimiz, konusunda bilgili eğitmenlerimiz ve uluslararası sertifikaya sahip kaptanlarımızla, Marmaris’in en iyi turizm acentesi olmanın gururu ile hizmet ağımızı her geçen gün geliştirmeyi sürdürüyoruz. Marmaris ve çevresinde gerçekleştirdiğimiz birbirinden eğlenceli ve merak uyandırıcı aktivitelerle, kalabalıklardan uzak, sevdiklerinize yakın olmanın mutluluğuyla keşfedeceğiniz güzellikleri güvenle sunuyor, sizleri hayalinizdeki tatile ulaştırabilmek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.


İyi bir tatil güvenle başlar!

TÜRSAB üyesi olan Yağna Turizm’in ayrıcalıklı imkanlarıyla kaliteli bir tatilin ilk adımını atın, sevdiklerinizle birlikte Marmaris’i derinlemesine keşfetmenin mutluluğunu bizimle birlikte yaşayın. Biliyoruz ki; İyi bir tatil, güvenle başlar.

www.yagnatourism.com üzerinden yapılan tüm gezi ve rezervasyonlar, 1618 sayılı kanuna bağlı Türkiye Seyahat Acenteleri Mevzuatı ve Avrupa Birliği Tüketici Hakları ile uyum içinde oluşturulan 4077 sayılı kanuna tabi Tüketici Haklarının Korunması Yasaları ile korunmaktadır.

Yagna Tourism Modern ve Temiz Tur Tekneleri


WhatsApp