MARMARİS AT SAFARİ TURU

Binlerce yıldır desteğini aldığımız, insanoğlunun kadim dostu atlarımızla iç içe olduğunuz turumuz At Safari Turu sizlerle. Her şeyden önce Marmaris At Safari Turu’nun kendi atlarımız ve kendi tesisimizden başlayacak olmasını belirtmek isteriz.

Bu hizmeti veren ender tur şirketi olmanın getirdiği sorumlulukları üstlenmiş bulunmaktayız. Atlarımızın konforunun en yüksek seviyede tutulduğunu ve onlara en iyi şekilde baktığımızı bilmenizi isteriz.

Misafirlerimiz gibi atlarımızın da sağlığı, güveni, konforu ve özgürlüğü bizlerin en önemli amaç ve değerleridir. Onlar bizlerin belki de varoluştan bu yana en yakınlarımız olmuştur. Bunun karşılığını vermek nihai görevimizdir.

At sürmek/ata binmek mutlaka sevilen bir hobi ve aktivitedir. Türkiye’de at sürebileceğiniz ender yerlerden biri olan Türkiye’nin İncisi Marmaris‘teki Yağna At Safari ise, eminiz ki, henüz deneyimlemediğiniz ve katıldığınızda mest olacağınız bir aktivite! At Safari yapabileceğiniz en iyi lokasyonlardan birinde olma sebebiniz doğa ile entegre olacak ve müthiş manzaraların keyfine varacak olmanızdır.

Marmaris’ten 20 dakika uzaklıkta ulaşımı kolay olan tesisimizde başlayacak olan turumuz her gün düzenlenmektedir. İstediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Arkadaş gruplarıyla beraber de katılıp, çok eğlenceli vakit geçirebilir ve güzel anılar biriktirebilirsiniz. 3 saat sürecek olan At Safari, taze hava almanızın yanı sıra Marmaris Milli Parkı ve çevresinde bulunan doğa harikalarını görmenizi sağlayacak. Sizlerin tercihine göre gün içerisinde 4 ayrı tur düzenlemiş bulunmaktayız. 

10.00 – 12.00 – 14.00 – 16.00 seçeneklerinde hangisine katılmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hepsine ek olarak sizlere profesyonel at eğitmenlerimiz eşlik etmektedirler. Başlangıçta ne yapmanız ve nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgilendirme yapacaklar ve gün boyu yanınızda olarak rahat ve sorunsuz bir safari turu geçirmenizi sağlayacaklar.

Çocuklarımız için özel eğitimli midilli atlarımız da onlara eşlik ederek çok eğlenmelerine sebep olacaklar veya arzu ederseniz sizlerle beraber olmak şartıyla büyük atlara binebileceklerdir.

Atlarımızla beraber eğlence dolu bir macera için sizleri bekliyoruz!

Tur Programı

MARMARİS AT SAFARİ TUR PROGRAMI

Gün içeresinde saat 10:00 – 12:00 – 14:00 ve 16:00 saatlerinde yapmış olduğumuz At Safari turu için seçtiğiniz saatte otellerinizden alınarak tesisimize götürüleceksiniz. Bu transfer süresi yaklaşık 30-40 dakika sürmektedir. Tesisimiz Marmaris Değirmenyanı bölgesinde bulunan özel bir parkurda konumlanmaktadır. Bölgeye vardıktan hemen sonra ekipteki

rehber arkadaşlarımız at safari turu süresi boyunca uymanız gereken talimatları sizlere anlatırlar. Atlarla tanışılır ve onlar bir bağ oluşturmanız için biraz zaman geçirirsiniz. Daha sonra atlarınız verildikten sonra At Safari turumuz başlar. Başlıyoruz! 3 saat sürecek olan At Safari, mis gibi çam ormanlarının havasını ciğerlerinize doldurmanın yanı sıra Marmaris’in doğasını at üstünde keşfetmenizi sağlayacaktır. Hiç at sürmemiş olmanızın getirdiği bir endişe varsa sakın korkmayın!

Atlarımız öncelikli olarak sizlerin ve onların güvenliği açısından çok iyi eğitilmiştir. Turumuz için özel olarak getirdiğimiz atlarımız sizin yardımsever dostlarınız olacak ve sizi rahat ve keyifli bir yolculuğa taşıyacaklardır.

Çocuklarımız için özel eğitimli midilli atlarımız da onlara eşlik ederek çok eğlenmelerine sebep olacaklar veya arzu ederseniz sizlerle beraber olmak şartıyla büyük atlara binebileceklerdir. Bunun yanı sıra 10-15 kişilik safari programımızda yeni dostlar edinme şansınız olacaktır! Safari sırasında nehirlerden geçiyor, tepelere tırmanıyoruz.

Aktiviteyi düzenlediğimiz orman yolları sadece at binicileri için tahsis edilmiş olup, firmamız tarafından bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Turumuzun sonunda biraz yorulmuş ve harika zaman geçirmiş olarak sizleri turumuzun ilk başladığı tesise götüreceğiz.

Siz sevgili misafirlerimize sunduğumuz özel kilitli dolaplarınızın bulunduğu, soyunma kabinleri ve duş & tuvalet ihtiyaçlarınızı gidereceğiniz tesisimizde temizlenip hazırlandıktan sonra, dilerseniz servis araçlarımıza geçmeden önce, safari turu esnasında profesyonel fotoğrafçılarımız tarafından yakalanmış mükemmel karelere göz atabilir. İsterseniz bunları daha sonra arkadaşlarınıza ve ailenize göstermek ve güzel bir anı için satın alabilirsiniz.

Harika geçen bu 3 saatin ardından, çamurlarınızdan temizlenmiş, biraz yorgun ama yüzünüzde güzel bir tebessümle otellerinize geri bırakılacaksınız. Turumuza katıldığınız için teşekkür ederiz.

Başka turlarımızda görüşmek dileğiyle.

Tur Takvimi
 • Tur Günleri: Her Gün
 • Tur Saatleri: 10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00
Ücrete Dahil Olanlar
 • Otel Transferi
 • Sigorta
 • Rehberlik Hizmeti
 • At Safari Biniş Ekipmanları
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler
 • Fotoğraf ve Video Çekimi
Sıkça Sorulan Sorular

Ata Binerken Yanıma Çocuğumu Alabilir miyim?

 • Çocuklar 7 yaşına kadar aileleriyle aynı ata beraber binebilir.

Hiç Ata Binmedim. Bu Sorun Olur mu?

 • At Safari turuna katılabilmek için daha önce bir tecrübe gerektirmez.

At Safaride Verilen Ekipmanlar Ücretli midir?

 • Marmaris At Safari ‘de temin edilecek Kasklar ücrete tabidir. İstenildiği takdirde ek ücret ödenerek özel sürüş ekipmanları temin edilebilir.

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum?
Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)


yorumlar (0)

  Henüz hiç yorum yapılmadı.


WhatsApp