MARMARİS ATV SAFARİ TURU

Marmaris Atv Safari Turu ile Marmaris’in etkileyici doğası içerisindeki çamurlu ve tozlu yollarda gezecek, Marmaris’in yamaçlarında ve orman yollarında keyifli anlar geçireceksiniz.

Marmaris’in tepeden görünen manzaraları eşliğinde ilerleyeceğiniz yollarda, Atv aracınızı patikalara sürecek, çevredeki çam kokuları arasında adrenalin ve eğlence dolu saatler yaşayacaksınız. Yağna Turizm’in siz değerli misafirleri için hazırladığı Atv Safari Turu ile kirlenmekten çekinmeyecek, kahkaha dolu anları kayıt altına alıp geleceği mutlulukla kaplayabileceksiniz.

Tur Programı

Marmaris Atv Safari Tur Programı

Marmaris Atv Safari tur programı içerisinde yer alan aktiviteler ile sizlere, Marmaris’in doğal ortamlarını keşfedebileceğiniz, çamurlu yollarında ilerlerken sosyalleşebileceğiniz ve dört teker üzerinde adrenalin dolu anlar yaşayabileceğiniz bir etkinlik hazırladık. Atv Safari araçları üzerinde deneyimleyeceğiniz etkinlik için önceden safari aracı kullanmış olmanıza gerek olmamakla birlikte, yepyeni bir deneyimi Marmaris tatiliniz içerisinde, Yağna Turizm güvencesiyle kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Marmaris Atv Safari turu iki etaptan oluşmakta olup ilk etabında 45 dakika boyunca Marmaris’in ormanlık alanlarındaki parkurlarda ilerleyecek, suların gürlediği nehirleri aşıp arazinin çamurlu yollarında keyifli bir sürüş gerçekleştireceksiniz.

Atv Safari turunun ikinci etabında ise eğlenceyi en üst noktadan yaşayabileceğiniz atlama rampaları, çamurlu havuzlar ve şelalelerin geçtiği parkurlarda, adrenalin ve macerayı keyifle birleştireceksiniz. Marmaris’in eğlenceyle birleşen enfes manzarası ve büyüleyici doğasında Atv Safari araçlarıyla yol alacak, Atv Safari turu sonunda anılarınızda her zaman yer edinecek fırsatlarla tanışacaksınız.

Tur Takvimi
 • Tur Günleri: Her Gün
 • Tur Saatleri: 10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00
Ücrete Dahil Olanlar
 • Otel Transferi
 • Sigorta
 • Rehberlik Hizmeti
 • Atv Safari Ekipmanları
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler
 • Fotoğraf ve Video Çekimi
Sıkça Sorulan Sorular

Atv Safari turuna çocuklar da katılabiliyor mu?

 • Atv Safari tur programımızın büyük bölümü, yetişkinler için hazırlanmış parkurlarda gerçekleşmekte olduğundan, 14 yaş altındaki kişiler Atv Safari turuna katılamamaktadır.

Atv Safari Turu sırasında yanımda tanımadığım birisi olur mu?

 • Atv Safari araçlarımız iki kişilik olup, etkinliğe tek kişi katılmak istediğinizde araçlarımızda sadece siz yer alırsınız. Tanımadığınız başka bir kişi, siz istemediğiniz sürece yanınızda bulunmaz.

Atv Safari Turuna araç kullanmadan katılabilir miyim?

 • Atv Safari turuna araç kullanmak istemeseniz dahi katılabilirsiniz. Sevdiklerinizin yanında oturabilir ve bu deneyimi birlikte paylaşabilirsiniz. Safari aracını kullanmadığınızda farklı ücret tarifesi uygulandığını hatırlatmak isteriz.

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)

Atv Safari Turu Hazırlık Aşaması

Marmaris Atv Safari Turu sırasında yaşayacağınız deneyimleri daha keyifli kılabilmek adına, sizleri konforlu bir başlangıçla ağırlıyoruz. Toplamda 3 saat sürecek olan turumuzun başlangıç noktası Marmaris’e 20 dakika mesafede olup, sizleri otelinizden özel transfer araçlarımızla alıyor ve tur başlangıç noktasına ulaştırıyoruz.

Burada sizleri, Yağna Turizm’in konusunda profesyonel eğitmenleri karşılayacak ve sizlere Atv Safari araçları ile ilgili kısa bir bilgilendirme yapacak. Atv Safari ekipmanları hakkında gerekli bilgileri aldıktan sonra, Atv Safari araçları ile kısa bir deneme sürüşü gerçekleştireceksiniz.

Atv Safari araçlarının üzerinde artık rahatça manevralar yapıp aracın hakimiyetini sağladığınızda, macera dolu saatleri geçirmek için asıl hedefiniz olan Marmaris Atv Safari Turuna başlayacaksınız. Doğanın gizemli güzelliklerine doğru Atv Safari araçlarınızla ilerlerken, Marmaris ve çevresindeki büyüleyici güzellikleri keşfetmeye doyamayacaksınız.

Marmaris Atv Safari Turu Hakkında Önemli Bilgiler

Marmaris Atv Safari turuna katıldığınızda, engebeli araziler üzerinde ilerleyeceğinizi ve Atv Safari turu boyunca kirlenmekten kurtulamayacağınızı bilmelisiniz. Ancak bu demek değil ki eğlenmeyeceksiniz. Size bazı hatırlatmalarda bulunarak, Atv safari aktivitesinden maksimum keyif almanızı istiyoruz. Atv Safari etkinliği hazırlıklarınızı yaparken, size kolaylık sağlayacak olan aşağıdaki ekipmanları yanınızda getirmeyi unutmayın;

 • Şapka / Güneş Gözlüğü / Güneş Kremi
 • Havlu / Yedek Mayo ve T-shirt
 • Elektronik Cihazlarınızın Şarjı
 • Elektronik Cihazlarınızı Koruyacak Aksesuarlar

Bir TÜRSAB üyesi olan Yağna Turizm güvencesiyle, tatilinizin her anını güzelleştirecek ve maceracı ruhunuzu tekrar keşfedeceksiniz.

Aklınızdaki tüm sorular için bizimle rahatlıkla 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.


yorumlar (0)

  Henüz hiç yorum yapılmadı.


WhatsApp