MARMARİS BIG BOSS TEKNE TURUMARMARİS BIG BOSS YAĞNA TEKNE TURU

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu, Yağna Turizm’in farklı bakış açısıyla tasarladığı özel bir etkinliktir. Diğer tekne turlarından farklı olarak Marmaris’in eşsiz koylarını dolaşırken, animatörlerimizin hazırladığı şovlarla renkli bir ortam sunan Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu boyunca köpük partileri, DJ performansları ve sınırsız eğlence seçenekleri sizleri bekliyor olacak.

Yağna Turizm’in ayrıcalıklı dünyasında, Marmaris tatilinizi farklı bir konseptte taşıyor, eğlencede sınır tanımıyor ve misafirlerimizin unutamayacağı anılarla, tadına doyum olmaz bir gün geçirmesini sağlıyoruz.

Tur Programı

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu Programı

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turunun Marmaris’in en çok tercih edilen tekne turu olmasının nedeni, limitlerini sizin belirleyeceğiniz etkinliklerle sarmalanmış olmasıdır. Marmaris Big Boss Yağna Tekne turunun bir diğer farklı yanı ise, kendi turumuza özgü olan rotamız, diğer tur teknelerinin aksi seyrinde yol almamız ve uğradığımız yerlerde bizden başka teknelerin olmamasıdır.

Eğlencede sınır tanımayan Big Boss Yağna Tekne Turu ile açılacağınız Marmaris’in berrak sularında, sizlere asla unutamayacağınız ve çektiğiniz fotoğraflara bakarak sevdiklerinizle her daim hatırlayacağınız bir gün yaşatmak istiyoruz. Böylece Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu boyunca en sakin koylarda ve el değmemiş rotalarda yüzme olanağı bulacak, sadece size özel etkinliklerle bezenmiş gezimizin baş aktörleri sizler olacaksınız. 

Birbirinden farklı şovlar, DJ performansları ve köpük partileriyle birlikte Marmaris’in en güzel koylarını keşfedeceğiniz Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu boyunca, tekneden denize atlayacak, size özel şezlonglarda bronzlaşacak ve Marmaris’in enfes doğasının her daim sizinle birlikte olacağı manzaralarıyla hayallerinizin üzerinde bir gün yaşayacaksınız.

Sevdiklerinizle birlikte sezonun yoğun plajlarında şezlong arayışına girmeden, denizde yüzmek istediğinizde kendinize yer açmak için beklemeden Marmaris’in en sakin koylarında geçireceğiniz zamanları kolaylıkla yakalayabileceğiniz Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu süresince, kendinizi farklı bir gezegendeymiş gibi hissedeceksiniz.

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu programımızda yer alan rotaları ve zaman geçireceğiniz koyları sizlere tanıtmak istiyoruz;

 • İçmeler
 • Yeşil Deniz
 • Turunç
 • Baklabükü (Öğle Yemeği)
 • Kadırga Koyu
 • Fosforlu Mağara (Dilek Mağarası)
 • Cennet Adası
 • Marmaris'e dönüş

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turunun kalkış noktası İçmeler olacak. İçmeler’de yüzme molası vermeden önce, sabah serinliğinde ve İçmeler’in eşsiz manzarası eşliğinde 15 dakikalık fotoğraf molası vereceğiz. Daha sonra turumuzun ilk durağı olan Yeşil Deniz’e doğru yola çıkacağız.

Yeşil Deniz

Yeşil Deniz, doğanın bütün güzelliklerini içerisinde barındıran, karayolu ile ulaşımın olmadığı ve berrak denizinin görsel ihtişamı ile burayı ziyaret eden misafirlerini her daim kendisine hayran bırakan bir yapıya sahiptir.

Yeşil Deniz’de vereceğimiz 1 saatlik molada Yeşil Deniz’in tertemiz sularında yüzebilir, sabah saatlerinin dinginliği içerisinde teknemizin barından içkinizi alarak, doğanın maviyle buluştuğu harika manzaralar eşliğinde etrafı seyre dalabilirsiniz.

Turunç

Yeşil Denizin hemen ardından Turunç Kasabasına doğru yola çıkacağız. Turunç, şirin bir sahil kasabasına sahip olup burada vereceğimiz 2 saatlik molada alışveriş yapabilir, kasabanın çevresini dolaşabilir, Turunç plajının ücretsiz kumsalında sessizlik içerisinde vaktinizi geçirebilirsiniz.

Baklabükü & Öğle Yemeği

Sıradaki mola yerimiz Baklabükü olacak. Baklabükü’nün muhteşem sahilinin çevresinde hem yüzme molası vereceğiz, hem de tükenen enerjinizin yerine gelmesi için Yağna Turizm’in deneyimli aşçılarının hazırlayacağı öğle yemeğini servis edeceğiz.

Öğle Yemeği, Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu ücretine dahil olup tüm gün açık olan barımızdan da dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Kadırga Koyu

Tur günündeki hava şartlarına bağlı olarak Kadırga koyunda 1 saatlik yüzme molası vereceğiz. Yüzme bilmeyen misafirlerimiz için ise teknemizi mümkün olduğunca kıyı şeridine yanaştıracak ve geriye sadece Kadırga koyu üzerinde geçireceğiniz keyif dolu anları yaşamak kalacak. Her tekne turunun uğramadığı Kadırga Koyunun, Marmaris’in en sessiz ve temiz koylarından biri olduğunu da unutmadan belirtmek istiyoruz.

Fosforlu Mağara

Bir sonraki durağımız ise Fosforlu Mağara, bir diğer adıyla Dilek Mağarası olacak.  Fosforlu Mağaranın muazzam güzelliğini ve gün ışığının mağaraya yansımaları ile birlikte verdiği görüntüleri kaydetmek için hemen fotoğraf makinelerinize sarılacak, elektronik aletlerinizin arka planlarını süsleyecek benzersiz kareler yakalayacaksınız.

Big Boss Yağna Teknemiz Fosforlu Mağaraya olabildiğince yanaşacak, sizlerin mağarayı detaylı bir şekilde keşfedebilmeniz için kaptanımız elinden geleni yapacak.

Cennet Adası

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turunun son durağı olan Cennet Adası, mavi ve yeşilin tüm tonlarını içinde barındıran cennetten bir köşe gibidir. Cennet Adasının çevresinde vereceğimiz 30 dakikalık mola boyunca, adanın tüm güzelliklerini yakından tanıyabilir, tertemiz sularda yüzüp sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Marmaris’e Dönüş

Cennet Adası çevresinde geçireceğiniz unutulmaz zamanların ardından tüm günün masalsı tabiatına veda ederken teknemizin yönü Marmaris’e çevrilecek ve Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turunun sonunda tekrar Marmaris iskelesine yanaşacağız.

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu ile uğrayacağınız koylardaki farklı güzellikleri keşfedecek, manzara eşliğinde gerçekleşecek şovlarla eğlencenin doruklarına ulaşacak ve müziğin ritminde Marmaris’in en keyifli ziyaretçisi siz olacaksınız

Tur Takvimi
 • Tur Günleri: Her Gün
 • Tur Saatleri: 09:15 - 09:30
 • Tur Süresi: 6 Saat
Ücrete Dahil Olanlar
 • Otel Transferi
 • Öğle Yemeği
 • Sınırsız Alkollü & Alkolsüz İçecekler
 • Şezlong
 • Sigorta
 • Rehberlik Hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişisel Harcamalar
 • Özel Fotoğraf ve Video Çekimleri
Sıkça Sorulan Sorular

İçecek Olarak Hangi Ürünler Bulunmakta?

 • Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu sırasında alkollü & alkolsüz içecekler sınırsız olarak sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimiz sezon başladığında belirlenmekte olup, en bilinen markalar ile çalışılmaktadır.

Vegan Ve Vejeteryan Yemek Seçeneğiniz Mevcut mudur?

 • Maalesef mevcut değildir. Hazırlıklı gelmenizi tavsiye ederiz.

Video ve Fotoğraflara Nasıl Ulaşabilirim?

 • Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu boyunca, konusunda uzman personelimiz tarafından kayda alınan görüntülerinizi, tur bitiminde uygun bir meblağ karşılığında satın alabilirsiniz.

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum?

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu Hazırlık Aşaması

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turuna katılacak olan misafirlerimizi özel servis araçlarımız ile sabah 09:30’da konakladığı yerlerden ücretsiz olarak alıyoruz ve Marmaris merkezinde bulunan teknemize ulaşımını sağlıyoruz.

Diğer misafirlerimizin gelmesi ile beraber bütün gün sürecek olan eğlence dolu aktivitelerle süslenmiş turumuz başlayacak, siz sadece Marmaris ve çevresinde geçireceğiniz gezimizin keyfine varacaksınız. Yağna Turizm olarak, Marmaris’in en popüler ve sessiz koylarında vereceğimiz molalar ile birlikte sizlere asla unutamayacağınız bir Marmaris tatili sunmaktayız.

Teknemizde bulunan barlardan gün boyu alkollü & alkolsüz içeceklerden yararlanabilir, Biga Boss Yağna Tekne Turu sırasında, Yağna Turizm’in deneyimli personelinin kaliteli hizmet anlayışıyla, tatilinizin en güzel anlarına sevdiklerinizle birlikte tanıklık edebilirsiniz.  

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu Hakkında Önemli Bilgiler

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu ile çıkacağınız bu eşsiz yolculukta sorun yaşamamanız ve tüm geziyi maksimum bir keyifle noktalamanız için sizlere bazı önerilerde bulunmak istiyoruz. Big Boss Tekne Turu hazırlıklarınızı yaparken, gününüzün daha da verimli geçmesi için yanınıza almanızı tavsiye ettiğimiz eşyalar;

 • Şapka / Güneş Gözlüğü / Güneş Kremi
 • Havlu / Mayo ve T-shirt
 • Şnorkel / Deniz Gözlüğü / Palet
 • Elektronik Aletlerinizin Şarj Cihazları
 • Elektronik Cihazlarınızı Koruyacak Aksesuarlar

TÜRSAB üyesi olan Yağna Turizm’in sunduğu aktiviteler ile Marmaris tatilinizin ritmini üst seviyeye taşıyacak, kalabalıklardan uzakta bir sessizliği odağınıza alıp yüzmenin ve güneşlenmenin keyfine varacaksınız.

Aklınızdaki tüm sorular için bizimle rahatlıkla 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.


yorumlar (0)

  Henüz hiç yorum yapılmadı.


WhatsApp