Marmaris Buggy SafariMARMARİS BUGGY SAFARİ TURU

Marmaris Buggy Safari Turu boyunca, Marmaris ve çevresindeki doğal güzelliklerin içerisinde geçirebileceğiniz macera dolu anları mutlulukla boyayabilir, Marmaris’in etkileyici doğası üzerinde eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Marmaris’in çam ağaçlarıyla bezenmiş ormanlık arazisi üzerinde, Marmaris Buggy Safari Turu ile çamurlara bulanacak, patika yolların üzerindeki nehirleri aşıp doyasıya kirlenebileceksiniz.

Yağna Turizm güvencesiyle ve profesyonel tatil anlayışıyla sunduğu eğlenceli aktivitelerden en çok tercih edilenler arasında olan Marmaris Buggy Safari ile Marmaris’in engebeli arazileri üzerinde Buggy Safari deneyimini doyasıya yaşayacak, mola verdiğimiz plajlarda denizin keyfini çıkarıp rahatlayacaksınız.

Tur Programı

Marmaris Buggy Safari Tur Programı

Marmaris Buggy Safari Turu için Yağna Turizm’in uzman rehberleri ve bölgeyi tanıyan deneyimli pilotlarının yardımıyla hazırlanan Buggy Safari Tur programı ile Marmaris’in en doğal güzelliklerini ve Marmaris’in canlı yaşamının çeşitliliğini rahatlıkla tecrübe edebilir, dört teker üzerinde ilerleyeceğiniz Buggy Safari araçlarınızın üzerinde tek başınıza ya da sevdiklerinizle birlikte macera dolu anların hafızalarınızda yer etmesine izin verebilirsiniz.

Yağna Turizm’in yıllar boyu süregelen tecrübesi ve tatil için Marmaris’e gelen misafirlerinin en güzel anılarla Marmaris’ten ayrılabilmesi için sunduğu avantajlı paketleri ile Marmaris tatilinizde tozu dumana katabilir, Marmaris Buggy Safari Turunun tüm olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Marmaris Buggy Safari Turuna başlamadan önce, eğitmenlerimiz tarafından Buggy Safari araçları ile ilgili kısa bir eğitim alacaksınız. Buggy Safari aracınızın hakimiyetini sağladıktan ve ekipmanlarla ilgili genel bilgiyi aldıktan sonra, Marmaris Buggy Safari Turunun başlayacağı anlara yaklaşmış olacaksınız.

Buggy Safari turu programı iki etaptan oluşmaktadır. İlk etapta 45 dakika, Marmaris’in en güzel yamaçlarına çıkıp nehirlerle kaplı arazi yollarını aşındıracak, çamurlara bulanıp keyifli zamanlar yaşayacaksınız.

İkinci etapta ise Buggy Safari eğlencesini doruklara çıkaracak olan ve sizler için hazırlanmış Buggy Safari parkurlarına geçeceksiniz ve buradaki atlama rampalarında heyecanlı anlar yaşayacak, güvenli bir şekilde çamurlara bulanmanın keyfini çıkaracaksınız.

Marmaris Buggy Safari Turu ile Marmaris’in doğa güzelliklerini macerayla birleştirecek, tatil anılarınızın en heyecanlı anlarını anlatmaya doyamayacaksınız. Yağna Turizm olarak, yıllardır misafirlerimize en kaliteli hizmeti veriyor, Marmaris tatilinden her daim güzel anılarla ayrılmasının mutluluğunu yaşıyoruz

Tur Takvimi
 • Tur Günleri:  Her Gün
 • Tur Saatleri: 10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00
Ücrete Dahil Olanlar
 • Otel Transferi
 • Sigorta
 • Rehberlik Hizmeti
 • Buggy Safari Ekipmanları
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler
 • Fotoğraf ve Video Çekimi
Sıkça Sorulan Sorular

Buggy Safari Turu sırasında yanımda tanımadığım birisi olur mu?

 • Buggy Safari araçlarımız iki kişilik olup, etkinliğe tek kişi katılmak istediğinizde araçlarımızda sadece siz yer alırsınız. Tanımadığınız başka bir kişi, siz istemediğiniz sürece bulunmaz. 

Buggy Safari Turuna araç kullanmadan katılabilir miyim?

 • Buggy Safari turuna araç kullanmak istemeseniz dahi katılabilirsiniz. Sevdiklerinizin yanında oturabilir ve bu deneyimi birlikte paylaşabilirsiniz. Safari aracını kullanmadığınızda farklı ücret tarifesinden yararlanabilirsiniz.

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum?

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)

Buggy Safari Turu Hazırlık Aşaması

Marmaris Buggy Safari Turu başlamadan önce, siz değerli misafirlerimizin tüm enerjisini Buggy Safari turuna ayırabilmesi için bazı hazırlıklar yapıyoruz. İlk olarak misafirlerimizi Buggy Safari alanına götürecek olan özel transfer araçlarımızla, konuklarımızın Buggy Safari başlangıç noktasına transferini gerçekleştiriyoruz.

Marmaris Buggy Safari Turu yaklaşık 3 saat sürmekte olup Buggy Safari başlangıç noktası, Marmaris’e yaklaşık 20 dakikadır. Otelinizden Buggy Safari parkurlarının başladığı bölgeye ve Buggy safari sonunda buradan tekrar otelinize ulaşmanızı sağlayacak olan transfer hizmetimizin ücretsiz olduğunu bilmenizi isteriz.

Buggy Safari turunun yapılacağı alana ulaştığınızda, eğitmenlerimiz sizleri karşılayacak ve Buggy Safari parkurları ve araçları hakkında kısa bir bilgilendirme yapacak.

Buggy Safari aracınızla, Marmaris’in muhteşem doğası ve harika manzaraları eşliğinde geçireceğiniz tur programımız sırasında çevredeki tarihi dokulara uzanacak, sevdiklerinizle yarattığınız kahkaha seslerinizle birlikte Marmaris’in sessiz doğasında mutlulukla donatılmış kalıcı izler bırakacaksınız.

Marmaris Buggy Safari Turu Hakkında Önemli Bilgiler

Marmaris Buggy Safari Turu aktivitesinin macera dolu anlarını hep birlikte yaşarken, bir takım önlemlerin de alınması gerekmektedir. Eğitmenlerimiz ve rehberlerimiz, Buggy Safari turunda sizlerin güvenliğini en iyi şekilde alıyor olacak. Ancak sizlere, Marmaris Buggy Safari Turu boyunca eğlencenizden ödün vermemeniz için gerekli olan bazı önemli bilgileri hatırlatmak istiyoruz.

Marmaris Buggy Safari etkinliği sırasında sizlere rahatlık sunacak olan ve Buggy Safari etkinliğinden alınacak zevki maksimuma çıkaracak olan aşağıdaki gereçleri yanınıza almayı unutmamanızı öneriyoruz;

 • Şapka / Güneş Gözlüğü / Güneş Kremi
 • Havlu / Yedek Mayo ve T-shirt
 • Elektronik Cihazlarınızın Şarjı
 • Elektronik Cihazlarınızı Koruyacak Aksesuarlar

TÜRSAB üyesi olan Yağna Turizm ayrıcalıklarıyla, tatilinizin akışını değiştirecek ve maceracı ruhunuzu tekrar aktif hale getirip rahatlığın zirvesine ulaşacaksınız.

Aklınızdaki tüm sorular için bizimle rahatlıkla 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.


yorumlar (0)

  Henüz hiç yorum yapılmadı.


WhatsApp