MARMARIS BIG BOSS MEHTAP & KARAROKE TEKNESİ


MARMARİS BIG BOSS MEHTAP TURU & KARAOKE TEKNESİ

Marmaris Big Boss Mehtap Turu ile Marmaris gecelerinizin seyrini değiştirecek ve Marmaris tatilinizde fark yaratacak eğlence dolu bir tekne turu aktivitesi hazırladık sizlere.

Akşam hava kararmadan çıkacağınız Big Boss Mehtap Turu ile Marmaris’in yemyeşil ağaçlarıyla süslü tepelerini denizden seyredebilecek, güneşin batışını tekne üzerindeki eğlenceli şovlarla karşılayabileceksiniz.

Marmaris’in İçmeler limanından kalkacak olan teknemiz, Marmaris’in ılık yaz akşamlarına açılan pencereden içeri girecek ve canlı müziğin, dans şovlarının oluşturduğu keyifli bir geceyi, Yağna Turizm’in kaliteden ödün vermeyen hizmetiyle huzurlarınıza getirecek. 

"Teknelerimizin her biri Covid-19 önlemleri nedeniyle yarım kapasiteyle çalışmaktadır. Size verilen uyarılara uymanız hem sizin, hem de çevrenizdekilerin sağlığı için oldukça önemlidir. Gerekli ateş ölçümlerinin yapılması ve HES kodunuzun kontrolünün ardından güvenli bir yolculuk sizleri bekliyor olacak."

Tur Programı

Marmaris Big Boss Mehtap Turu ve Karaoke Programı

Marmaris Big Boss Mehtap Turu, ilk olarak gün batımı sırasında Marmaris limanından kalkacak olan teknemize geçişinizle başlayacak. Yağna Turizm’in profesyonel ekibi sizleri karşılayacak ve teknedeki etkinliklerle ilgili bilgilendirecek.

Big Boss Mehtap Turu programımız, daha sonra teknenin limandan ayrılmasıyla başlayacak. Alkolsüz içeceklerin sınırsız olduğu Big Boss Mehtap Turu, karadan ayrılıp denizdeki seyrine devam ederken, canlı müziğin başlamasıyla farklı bir konseptte bürünecek.

Akşamın ilerleyen saatlerinde, müziğin ritmi hızlanacak, içkilerinizle etrafı seyrederken, sizinle birlikte Big Boss Mehtap Turuna katılan misafirlerimizle sohbetler edecek ve Marmaris’in en güzel zamanlarını beraber paylaşmanın keyfini derinden hissedeceksiniz.

Zaman ilerlerken temponun da artmasıyla, hareketli DJ performansları ve dans şovlarıyla renklenecek gece, adeta canlı bir tekne partisine dönüşecek, Karaokenin de başlamasıyla birlikte içinizdeki müzisyen kendini öne çıkaracak, sevdiklerinizle birlikte şarkılar söyleyip danslar eşliğinde Marmaris gecelerini farklı bir deneyime dönüştüreceksiniz.

Tur Takvimi
 • Tur Günleri: Her Gün
 • Tur Saatleri: 20:00 - 24:00
 • Tur Süresi: 4 Saat
Ücrete Dahil Olanlar
 • Otel Transferi
 • Sigorta
 • Rehberlik Hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişisel Harcamalar
 • Özel Fotoğraf ve Video Çekimleri
 • Tüm Alkollü İçecekler
 • Tüm Alkolsüz İçecekler.
Sıkça Sorulan Sorular

İçecek Olarak Hangi Ürünler Bulunmakta?

 • Marmaris Big Boss Mehtap Turu sırasında alkolsüz içecekler sınırsız olarak sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimiz sezon başladığında belirlenmekte olup, en bilinen markalar ile çalışılmaktadır. Herhangi bir mekana gittiğinizde ulaşabildiğiniz içecek seçeneklerimiz, sizleri memnun edecek şekilde belirlenmektedir.

Video ve Fotoğraflara Nasıl Ulaşabilirim?

 • Marmaris Big Boss Mehtap Turu boyunca, konusunda uzman personelimiz tarafından kayda alınan görüntülerinizi, tur bitiminde düşük bir meblağ karşılığında satın alabilirsiniz.

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum?

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)

Marmaris Big Boss Mehtap Turu Hazırlık Aşaması

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu öncesinde, siz değerli misafirlerimizin herhangi bir sorunla karşılaşmaması ve rahat bir tatil ortamı sunabilmemiz için hazırlık aşamasında ücretsiz ulaşım desteği vermekteyiz. Etkinlik günü misafirlerimizi bulunduğu otel ya da kaldığı yerden teslim alacak, Big Boss Tekne Turunun yapılacağı İçmeler ’deki limana, konforlu ve klimalı araçlarımızla transferini gerçekleştireceğiz.

Gecenin yoğun atmosferinde eğlencenin doruklarına ulaşacağınızdan dolayı tur bitiminde rahatınızın bozulmaması için aynı şekilde sizleri kaldığınız otele bırakacak, Big Boss Mehtap Turunun kalıcı izlerini yansıtan mutluluğunuzu, rahat ulaşımın deneyimli ellerinde geceyi sonlandıracağız.

Marmaris Big Boss Yağna Tekne Turu Hakkında Önemli Bilgiler

Marmaris Big Boss Mehtap Turu boyunca geçireceğiniz eğlence dolu anlar ve ay ışığı altında deneyimleyeceğiniz birbirinden farklı şovlar ile bambaşka bir Marmaris akşamı yaşayacaksınız.

Akşam vakti katılacağınız bu güzel etkinlik boyunca daha rahat eğlenebilmeniz ve herhangi bir sorun yaşamadan geceyi bitirebilmeniz için aşağıdaki konuları sizlere hatırlatmak istiyoruz;

 • Akşamları serin olduğundan yanınızda şal ve ceket gibi kalın giysiler getirmenizi tavsiye ediyoruz.
 • Tekne içerisindeki personelimiz tüm güvenlik önlemlerini alacaktır, ancak siz yine de alkol kullanacaksanız, teknenin kenar noktalarından uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.
 • Yanınıza fazla ağırlık almamanızı öneriyoruz.
 • Elektronik Aletlerinizin Şarj Cihazlarını yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.

TÜRSAB üyesi olan Yağna Turizm’in sunduğu birbirinden farklı etkinlikler ile Marmaris tatilinizin her anını güvenle ve keyifle geçirecek, ay ışığının altında müziğin ve eğlencenin sınırsız güzelliklerini doya doya yaşayacaksınız.

Aklınızdaki tüm sorular için bizimle rahatlıkla 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.


yorumlar (0)

  Henüz hiç yorum yapılmadı.


WhatsApp